Yhteystiedot

SM-maastot 2018

Salossa, Perniön Melassuon maastoissa

 

Sähköposti

info@sm-maastot2018.fi

 

Saapuminen

Haarlantie 1, 25500 Perniö

 

Kisakeskus

Melassuon Urheilukeskus

Erveläntie 16, 25500 Perniö

 

Postiosoite

Alhomäentie 132, 25500 Perniö

 

Järjestelytoimikunta

Nimi

Pentti Kovala

Simo Järvelä

Anneli Ilola

Tomi Vuorinen

Arto Fagerström

Teppo Jalonen

Tero Manelius

Jaana Sirkiä

Sari Murto

Seppo Nummi

Ella Rantala

Tehtävä

Järjestelytoimikunnan PJ

Kilpailunjohtaja

Kilpailukansliavastaava

Ratamestari

Lähtö- ja maalialue vastaava

Yhteystyökumppanivastaava

Turvallisuusvastaava

Ruokahuolto- ja kahvilavastaava

Tiedotusvastaava

Liikenteenohjaus

Tuomarineuvoston PJ

kilpailun järjestää

Pentti Kovala

Järjestelytoimikunnan PJ

044 5454532 // pentti@kovala.fi

 

Simo Järvelä

Kilpailunjohtaja

050 5667834 // simo.jarvela@pihlajalinna.fi

 

Anneli Ilola

Kilpailukansliavastaava

040 8324369 // annelijilola@hotmail.com

 

Tomi Vuorinen

Ratamestari

050 5642402 // tomi.vuorinen@napsalaiturit.com

 

Arto Fagerström

Lähtö- ja maalialuevastaava

050 0828505 // arto.fagerstrom@gmail.com

 

Teppo Jalonen

Yhteystyökumppanivastaava

041 4553152 // teppo@salonasuntopalvelu.fi

 

Tero Manelius

Turvallisuusvastaava

044 5267851 // tero.manelius@hotmail.com

 

Jaana Sirkiä

Ruokahuolto- ja kahvilavastaava

044 3799304 // jaana.sirkia@sskky.fi

 

Sari Murto

Tiedotusvastaava

044 7045677 // sari.murto@culticon.fi

 

Seppo Nummi

Liikenteenohjaus

050 550 1015 // seppo.nummi@seutuposti.fi

 

Ella Rantala

Tuomarineuvoston PJ

050 5946302 // ella.rantala@omya.com

Järjestely-toimikunta